This tender in no longer available.

Tender description

Eiropas Komisija, Directorate General for EnergyRue Demot 24Brussels1049Kyriakos Maniatis+32 [email protected]://ec.europa.eu/dgs/energy/tenders/2012_en.htmhttps://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=5277https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=5277enerģētikaAtbalsts oglekļa uztveršanas un izmantošanas (carbon capture utilisation – CCU) degvielu un to izstrādājumu tirgus attīstībaiENER/C2/2019-453Šīs darbības mērķis ir izveidot vienotu forumu, kas pārstāvētu Eiropas alternatīvu pārstrādāto oglekļa (Alternative Recycled Carbon – ARC) degvielu “ARC degvielu un to izstrādājumu foruma” tehnoloģiju izstrādātājus, ražotājus un tirgus ieinteresētās personas. Turklāt, lai nodrošinātu konstruktīvu dialogu starp ražotājiem un lietotājiem, forumā jābūt pārstāvētiem visiem transporta un galvenajiem rūpniecības sektoriem. Mērķis ir veicināt tādu kopīgu jautājumu risināšanu, kas saistīti ar politiku un šķēršļiem šo pārstrādāto oglekļa degvielu un to izstrādājumu iekļūšanai tirgū. Alternatīvu pārstrādāto oglekļa degvielu un to izstrādājumu forums (“ARC Fuels and Products Forum”) nodrošinās apstākļus atvērtam dialogam, apspriedēm un konstruktīvu ideju stimulēšanai par to, kā veicināt inovatīvas tehnoloģijas un sasniegt ARC degvielu un to izstrādājumu ieviešanu tirgū.2000000.00darbuzņēmēja(-u) darbības vieta – nav noteikta.Nozares foruma izveide2000000.0024“Apvārsnis 2020”skatīt konkursa specifikācijas.skatīt konkursa specifikācijas.skatīt konkursa specifikācijas.skatīt konkursa specifikācijas.skatīt konkursa specifikācijas.2020-02-2116:0082020-02-2510:00DG ENER, Rue Jean-André de Mot 24, Bruxelles, BEĻĢIJAtā kā iesniegšana tagad ir pilnībā elektroniska, piedāvājumu atvēršanas procedūra nav jāapmeklē.Eiropas Savienības Tiesas Vispārējā tiesaBoulevard Konrad AdenauerLuxembourgL-2925+352 [email protected]://curia.europa.eu/jcms/jcms/Jo2_7033/Belgian Review BodyBrusselshttp://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/court-justice/index_en.htm2019-12-11BeļģijaBriseleŠīs darbības mērķis ir izveidot vienotu forumu, kas pārstāvētu Eiropas alternatīvu pārstrādāto oglekļa (Alternative Recycled Carbon – ARC) degvielu “ARC degvielu un to izstrādājumu foruma” tehnoloģiju izstrādātājus, ražotājus un tirgus ieinteresētās personas. Turklāt, lai nodrošinātu konstruktīvu dialogu starp ražotājiem un lietotājiem, forumā jābūt pārstāvētiem visiem transporta un galvenajiem rūpniecības sektoriem. Mērķis ir veicināt tādu kopīgu jautājumu risināšanu, kas saistīti ar politiku un šķēršļiem šo pārstrādāto oglekļa degvielu un to izstrādājumu iekļūšanai tirgū. Alternatīvu pārstrādāto oglekļa degvielu un to izstrādājumu forums (“ARC Fuels and Products Forum”) nodrošinās apstākļus atvērtam dialogam, apspriedēm un konstruktīvu ideju stimulēšanai par to, kā veicināt inovatīvas tehnoloģijas un sasniegt ARC degvielu un to izstrādājumu ieviešanu tirgū.

Juridiskā, saimnieciskā, finansiālā un tehniskā informācija

Nosacījumu saraksts un īss apraksts
skatīt konkursa specifikācijas.
1) La liste de minimum 3 marchés similaires exécutés au cours des 3 dernières années indiquant le montant, la date, les destinataires. Les livraisons/prestations sont prouvées par des attestations émises ou contresignées par l’autorité compétente.
skatīt konkursa specifikācijas.
1) La liste de minimum 3 marchés similaires exécutés au cours des 3 dernières années indiquant le montant, la date, les destinataires. Les livraisons/prestations sont prouvées par des attestations émises ou contresignées par l’autorité compétente.
skatīt konkursa specifikācijas.
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts
skatīt konkursa specifikācijas.
Atlases kritēriju saraksts un īss apraksts
skatīt konkursa specifikācijas.

Procedūra

Type of contest
Open
Datums
2020-02-21
Uz iepirkumu attiecas Valsts iepirkuma nolīgums
Vietējais laiks
16:00
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi

2020-02-25

10:00

DG ENER, Rue Jean-André de Mot 24, Bruxelles, BEĻĢIJA

tā kā iesniegšana tagad ir pilnībā elektroniska, piedāvājumu atvēršanas procedūra nav jāapmeklē.

Languages in which projects or requests to participate may be drawn up
EN

Papildinformācija

Šis ir kārtējs iepirkums
Struktūra, kas atbildīga par pārskatīšanas procedūrām

Belgian Review Body

Brussels

http://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/court-justice/index_en.htm

Struktūra, kas atbildīga par pārskatīšanu

Eiropas Savienības Tiesas Vispārējā tiesa

Boulevard Konrad Adenauer

Luxembourg

L-2925

+352 4303-1

[email protected]

http://curia.europa.eu/jcms/jcms/Jo2_7033/

Šā paziņojuma nosūtīšanas datums
2019-12-11

Bidding information

Bidding deadline

21 Feb 2020

0 days remaining

Total estimated value

EUR 2.0 million

Locations

None

SIMILAR TENDERS

Netherlands : Doetinchem - Wind turbines

Netherlands

Value: Not specified

Ireland : Dublin - Training services

Ireland

Value: 480,000 Euro

Norway : Oslo - Computer support and consultancy services

Norway

Value: 6.0 million Norwegian Krone

Norway : Arendal - Canteen management services

Norway

Value: Not specified

Norway : Hunndalen - Refuse-compaction vehicles

Norway

Value: Not specified

United Kingdom : Belfast - Technical inspection and testing services

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

Value: 436,000 Pound Sterling

Sweden : Lund - Parts of transformers, inductors and static converters

Sweden

Value: Not specified