This tender in no longer available.

Tender description

Společný podnik „Fusion for Energy“C/ Josep Pla, 2 Torres Diagonal Litoral B3, Office 10/26Barcelona08019Laura [email protected]://www.f4e.europa.euhttps://industryportal.f4e.europa.eu/Calls/SearchPublicCall.aspxhttps://eu.eu-supply.comEnergiePodrobný technický návrh v oblasti pomocných systémů testovacích plášťových modulů WCLLF4E-OMF-1091Toto výběrové řízení se týká poskytnutí inženýrské podpory pro podrobný technický návrh v oblasti testovacího plášťového systému WCLL (vodou chlazené lithium/olovo). Rozsah služeb, které mají být realizovány, je předběžný návrh pomocných systémů WCLL-TBS.2200000.00Členské státy F4E – prostory poskytovatele služeb.Toto výběrové řízení se týká poskytnutí inženýrské podpory pro podrobný technický návrh v oblasti testovacího plášťového systému WCLL (vodou chlazené lithium/olovo). Rozsah služeb, které mají být realizovány, je předběžný návrh pomocných systémů WCLL-TBS.2200000.00361 prodloužení o dalších 12 měsíců (základní období 36 měsíců + prodloužení 12 měsíců).ITER32020-08-3123:5992020-09-0211:001) Toto oznámení a ostatní zadávací dokumentace budou zveřejněny také na stránce profilu kupujícího společného podniku. Hospodářským subjektům velmi doporučujeme, aby pravidelně navštěvovaly internetovou stránku v oddílu I) tohoto oznámení.2) Pro toto zadávací řízení platí pravidla stanovená:a) nařízením (EU, Euratom) 2018/1046, označovaným jako „obecné finanční nařízení“ (GFR) ab) doplněným v případech odchýlení: finančním nařízením společného podniku Fusion for Energy, které přijala správní rada dne 10. 12. 2019.Veškeré právní předpisy lze nalézt na adrese https://industryportal.f4e.europa.eu/IP_PAGES/keyreference.aspx3) Uchazeči mohou podat nabídku pouze prostřednictvím předpokládaného nástroje pro elektronické podávání nabídek uvedeného v zadávací dokumentaci.TribunálRue du Fort NiedergrünewaldLuxembourgL-2925+352 [email protected]+352 43032100http://curia.europa.euVe lhůtě 2 měsíců od oznámení o rozhodnutí o zadání můžete zahájit postup pro zrušení rozhodnutí o zadání zakázky. Případná žádost, kterou podáte, ani jakákoliv naše odpověď na ni, nebo případná stížnost na nesprávný administrativní postup nebudou mít za účel ani za následek pozastavení lhůty k zahájení postupu pro zrušení tohoto rozhodnutí či započetí nové lhůty k zahájení postupu pro zrušení tohoto rozhodnutí. Orgán zodpovědný za odvolací řízení je uveden v oddílu VI.4.1) tohoto oznámení o zakázce.Pokud si myslíte, že došlo k nesprávnému administrativnímu postupu, můžete podat stížnost evropskému veřejnému ochránci práv ve lhůtě 2 let od data, kdy jste se dozvěděli o skutečnostech, na nichž se stížnost zakládá (viz http://www.ombudsman.europa.eu).2020-07-08ŠpanělskoBarcelonaToto výběrové řízení se týká poskytnutí inženýrské podpory pro podrobný technický návrh v oblasti testovacího plášťového systému WCLL (vodou chlazené lithium/olovo). Rozsah služeb, které mají být realizovány, je předběžný návrh pomocných systémů WCLL-TBS.

Právní, ekonomické, finanční a technické informace

Selection criteria as stated in the procurement documents
ano
Selection criteria as stated in the procurement documents
ano

Řízení

Podmínky pro otevírání nabídek

2020-09-02

11:00

Type of contest
Open
Datum
2020-08-31
Languages in which projects or requests to participate may be drawn up
EN
The procurement involves the establishment of a framework agreement

3

Na zakázku se vztahuje Dohoda o veřejných zakázkách
ne
Místní čas
23:59

Doplňující informace

Jde o opakovanou zakázku
ne
Orgán příslušný k přezkumu

Tribunál

Rue du Fort Niedergrünewald

Luxembourg

L-2925

+352 4303-1

[email protected]

+352 43032100

http://curia.europa.eu

Další informace

1) Toto oznámení a ostatní zadávací dokumentace budou zveřejněny také na stránce profilu kupujícího společného podniku. Hospodářským subjektům velmi doporučujeme, aby pravidelně navštěvovaly internetovou stránku v oddílu I) tohoto oznámení.

2) Pro toto zadávací řízení platí pravidla stanovená:

a) nařízením (EU, Euratom) 2018/1046, označovaným jako „obecné finanční nařízení“ (GFR) a

b) doplněným v případech odchýlení: finančním nařízením společného podniku Fusion for Energy, které přijala správní rada dne 10. 12. 2019.

Veškeré právní předpisy lze nalézt na adrese https://industryportal.f4e.europa.eu/IP_PAGES/keyreference.aspx

3) Uchazeči mohou podat nabídku pouze prostřednictvím předpokládaného nástroje pro elektronické podávání nabídek uvedeného v zadávací dokumentaci.

Precise information on deadline(s) for review procedures

Ve lhůtě 2 měsíců od oznámení o rozhodnutí o zadání můžete zahájit postup pro zrušení rozhodnutí o zadání zakázky. Případná žádost, kterou podáte, ani jakákoliv naše odpověď na ni, nebo případná stížnost na nesprávný administrativní postup nebudou mít za účel ani za následek pozastavení lhůty k zahájení postupu pro zrušení tohoto rozhodnutí či započetí nové lhůty k zahájení postupu pro zrušení tohoto rozhodnutí. Orgán zodpovědný za odvolací řízení je uveden v oddílu VI.4.1) tohoto oznámení o zakázce.

Pokud si myslíte, že došlo k nesprávnému administrativnímu postupu, můžete podat stížnost evropskému veřejnému ochránci práv ve lhůtě 2 let od data, kdy jste se dozvěděli o skutečnostech, na nichž se stížnost zakládá (viz http://www.ombudsman.europa.eu).

Datum odeslání tohoto oznámení
2020-07-08

Bidding information

Bidding deadline

31 Aug 2020

0 days remaining

Total estimated value

EUR 2.2 million

Locations

None

SIMILAR TENDERS

United Kingdom : Edinburgh - Medical equipments

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

Value: Not specified

Norway : Lillestrøm - Cleaning and polishing products

Norway

Value: 71.0 million Norwegian Krone

Germany : Hardthausen - Gas generators

Germany

Value: Not specified

United Kingdom : Hertford - Computer-related services

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

Value: 220,000 Pound Sterling

United Kingdom : London - Web page editing software development services

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

Value: 212,250 Pound Sterling

Norway : Odda - Snow-clearing services

Norway

Value: 28.8 million Norwegian Krone

Norway : Oslo - IT services: consulting, software development, Internet and support

Norway

Value: 28.0 million Norwegian Krone